JESTEM TUTAJ

"Duet Karo”, czyli ELŻBIETA I STEFAN istnieje na rynku 14 lat i pochodzą z Chorzowa. Stanowią duet nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Koncertują w kraju i za granicą, prezentując autorskie piosenki.Duet Karo na swoje dziesięciolecie wydał autorską płytę pt.  “Mój miły”, na której usłyszycie przebój "ŻONECZKA",czy "ZOSTAŃ ZE MNĄ MIŁA MA",jak również piosenkę tytułową "Mój miły". Piosenka "ŻONECZKA" została wybrana przez widzów "TELEWIZJI SILESIA" Przebojem Roku 2008. Końcówka roku 2009 również była dla artystów owocna. Podpisali kontrakt płytowy z firmami fonograficznymi BOX MUSIC / PROMUS czego efektem była nowa płyta zatytułowana "KOCHOSZ MIE CZY NIY". Utwór  “KOCHOSZ MIE CZY NIY” został wybrany przez widzów TV Silesia Przebojem Roku 2009. W roku 2010 utwór "KOCHOSZ MIE CZY NIY" po raz kolejny został nagrodzony  tytułem "PRZEBÓJ ROKU 2010" i zdobył nagrodę w kategorii Teledysk Roku 2010.  

...„Tylko miłość liczy się” to kolejna, długo oczekiwana płyta Duetu Karo. Krążek został wydany w lutym 2012 roku i  zawiera czternaście utworów. Tytułowa piosenka i utwór "1234 dziubka mi dej" zostały przebojami wielu stacji radiowych i telewizyjnych. Mieszanka utworów śpiewanych literacką polszczyzną oraz gwarą śląską sprawia, że album zadowoli wszystkich miłośników rytmicznej muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej.

Telewidzowie Telewizji Silesia przyznali duetowi szczególną nagrodę - tytuł WYKONAWCY ROKU 2010.
Duet ma na swoim koncie liczne koncerty na terenie całego kraju jak również za granicą,które są efektem ciężkiej ich pracy i zaangażowania osób im bliskich.

Utwory Duetu Karo okupują pierwsze miejsca przebojów w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Elżbieta i Stefan współpracują z wieloma ośrodkami telewizyjnymi i radiowymi w całym kraju, a w szczególności z TV SILESIA, gdzie sa stałymi gośćmi.

Duetowi Karo podczas występów towarzyszą śliczne dziewczyny, które uświetniają program swym wdziękiem, urodą i efektowną choreografią w atrakcyjnych strojach. Duet Karo wraz z dziewczynami przedstawiają świetny show na który  składa się śpiew, taniec oraz doskonały kontakt z publicznością.

Duet Karo serdecznie zaprasza na program  “Nasz muzyczny świat”, który jest oparty na utworach z autorskich płyt. Program składa się z dwóch części:  biesiadnej i popowej, przeplatany jest śląskim humorem, konkursami oraz wspólnym biesiadowaniem. 

Zdobyte doświadczenie i dobry kontakt z  publicznością jest ich  zaletą ,potrafią rozbawić i dostosować swój występ do każdego  słuchacza.
Płyty dostępne
w sprzedaży

 

TELEDYSKI


DUET KARO: "Żoneczka"

DUET KARO: "Dzióbka mi dej"

DUET KARO: "Mój miły"

DUET KARO: "Kochosz mie czy nie"

DUET KARO: "Gorące wakacje"

DUET KARO: "Już na zawsze z tobą"

DUET KARO: "Tylko miłość liczy się"

DUET KARO: "Więc Tańczmy"

DUET KARO: "Co w duszy gra"

NAPISZ DO NAS : stiwen303@interia.pl

KONTAKT TELEFONICZNY :   tel. 514 906 616;  tel. 32 2412 111